Počasie Mbandaka týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Mbandaka na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
29 / 22°C
| 6.5 mm | 9 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 01:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 07:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 19:00 |
východ slnka 05:40
západ slnka 17:47
PO HODINÁCH
západ slnka 17:47
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Mbandaka, Kongo (Kinshasa) rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
5,8 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 94 % | 22 °C | 93 % | 0% | 0% | 24% | 89% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,4 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 97 % | 22 °C | 99 % | 0% | 18% | 45% | 98% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 29 °C 33 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 68 % | 22 °C | 99 % | 0% | 16% | 15% | 98% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1008 hPa | 88 % | 23 °C | 98 % | 0% | 1% | 3% | 98% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 22 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
| 07:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
0,9 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 90 % | 22 °C | 53 % | 0% | 2% | 5% | 49% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 30 °C 35 °C |
0,5 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 65 % | 22 °C | 99 % | 0% | 28% | 18% | 99% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 24 °C | 99 % | 0% | 4% | 14% | 99% | |
Mbandaka, Kongo (Kinshasa) - informácie
Štát: Kongo (Kinshasa)GPS súradnice: 0,0487; 18,2603
Časová zóna: Africa / Kinshasa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 184 185
Nadmorská výška: 315 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mbandaka, Kongo (Kinshasa). Predpoveď počasia Mbandaka.
Mbandaka - počasie v okolí - väčšie mestá
Mbandaka - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mbandaka dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Mbandaka
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 17:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:44 | 12:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 18:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 18:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 18:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:27 | 29.04.2026 03:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |