Počasie Mbandaka zajtra
Predpoveď počasia Mbandaka 27. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie oblačno, dopoludnie silný dážď, poludnie spočiatku silný dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 9,4 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Mbandaka, Kongo (Kinshasa) rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1012 hPa | 95 % | 22 °C | 78 % | 0% | 4% | 10% | 75% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1011 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 6% | 14% | 100% | |
| 02:00
03:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 97 % | 22 °C | 97 % | 0% | 8% | 24% | 96% | |
| 03:00
04:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 98 % | 22 °C | 97 % | 0% | 24% | 7% | 96% | |
| 04:00
05:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1011 hPa | 98 % | 22 °C | 97 % | 5% | 31% | 3% | 96% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 98 % | 22 °C | 53 % | 21% | 46% | 11% | 2% | |
| 06:00
07:00
| hmla | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 98 % | 22 °C | 68 % | 49% | 64% | 7% | 3% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,7 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 96 % | 23 °C | 95 % | 46% | 69% | 40% | 79% | |
| 08:00
09:00
| silný dážď | 24 °C 28 °C |
6,1 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1014 hPa | 91 % | 23 °C | 98 % | 22% | 81% | 47% | 88% | |
| 09:00
10:00
| silný dážď | 24 °C 28 °C |
1,4 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 93 % | 22 °C | 100 % | 37% | 98% | 85% | 98% | |
| 10:00
11:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,5 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 94 % | 22 °C | 100 % | 0% | 30% | 47% | 100% | |
| 11:00
12:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 91 % | 22 °C | 100 % | 0% | 50% | 3% | 100% | |
| 12:00
13:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
0,3 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 88 % | 23 °C | 100 % | 0% | 96% | 0% | 99% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 83 % | 23 °C | 100 % | 0% | 76% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,2 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1010 hPa | 93 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 58 % | 21 °C | 67 % | 0% | 9% | 14% | 61% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 85 % | 23 °C | 27 % | 0% | 0% | 5% | 23% | |
Mbandaka, Kongo (Kinshasa) - informácie
Štát: Kongo (Kinshasa)GPS súradnice: 0,0487; 18,2603
Časová zóna: Africa / Kinshasa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 184 185
Nadmorská výška: 315 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mbandaka, Kongo (Kinshasa). Predpoveď počasia Mbandaka.
Mbandaka - počasie v okolí - väčšie mestá
Mbandaka - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mbandaka dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Mbandaka
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 17:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:44 | 12:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 18:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 18:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 18:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:02 | 27.04.2026 02:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |