Počasie Nsangu Deuxième dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Nsangu Deuxième na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
28 / 22°C
| 4.5 mm | 6 km/h |
Interaktívna mapa počasia Kongo (Kinshasa)
GPS: -4,7143; 14,8997
nadmorská výška: 101 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Nsangu Deuxième, Kongo (Kinshasa) rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 98 % | 21 °C | 90 % | 0% | 6% | 0% | 90% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1014 hPa | 98 % | 21 °C | 90 % | 0% | 10% | 3% | 89% | |
| 02:00
03:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1013 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 1% | 50% | 17% | 100% | |
| 03:00
04:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 99 % | 21 °C | 96 % | 0% | 51% | 13% | 95% | |
| 04:00
05:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 99 % | 21 °C | 98 % | 0% | 57% | 14% | 95% | |
| 05:00
06:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 0% | 95% | 25% | 94% | |
| 06:00
07:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 98 % | 21 °C | 99 % | 0% | 67% | 79% | 60% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1014 hPa | 96 % | 21 °C | 98 % | 0% | 93% | 18% | 51% | |
| 08:00
09:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 93 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 42% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 89 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 75% | |
| 10:00
11:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 84 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 78% | |
| 11:00
12:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 78 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 5% | 3% | |
| 12:00
13:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1013 hPa | 73 % | 22 °C | 94 % | 0% | 94% | 0% | 5% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 32 °C |
0,6 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1011 hPa | 71 % | 22 °C | 29 % | 0% | 29% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 30 °C |
3,9 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 88 % | 23 °C | 35 % | 0% | 5% | 7% | 29% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
2,1 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 24% | 98% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 23 °C 28 °C |
0,8 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 86% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,5 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1012 hPa | 70 % | 22 °C | 36 % | 0% | 30% | 13% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 86 % | 22 °C | 26 % | 0% | 0% | 7% | 19% | |
Nsangu Deuxième, Kongo (Kinshasa) - informácie
Štát: Kongo (Kinshasa)GPS súradnice: -4,7143; 14,8997
Časová zóna: Africa / Kinshasa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nsangu Deuxième, Kongo (Kinshasa). Predpoveď počasia Nsangu Deuxième.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nsangu Deuxième dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Nsangu Deuxième
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 17:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:57 | 11:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 18:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:12 | 18:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 19:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:40 | 21.05.2026 22:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |