Počasie Nsangu Deuxième dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Nsangu Deuxième na 10 dní.
Sobota 23. máj
29 / 23°C
| 4.9 mm | 5 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 01:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 07:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 19:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 17:53
PO HODINÁCH
západ slnka 17:53
Interaktívna mapa počasia Kongo (Kinshasa)
GPS: -4,7143; 14,8997
nadmorská výška: 101 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Nsangu Deuxième, Kongo (Kinshasa) rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 93 % | 22 °C | 86 % | 0% | 22% | 2% | 82% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,4 mm | 0.3 m/s1 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 22 °C | 86 % | 0% | 3% | 0% | 85% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
0,8 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1012 hPa | 71 % | 23 °C | 50 % | 0% | 37% | 3% | 18% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 29 °C |
3,7 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 92 % | 22 °C | 69 % | 0% | 6% | 4% | 65% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1014 hPa | 99 % | 22 °C | 97 % | 0% | 80% | 31% | 82% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,3 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 97 % | 22 °C | 85 % | 0% | 43% | 7% | 77% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 28 °C 33 °C |
1,9 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 72 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 7% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 29 °C |
2,5 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1012 hPa | 94 % | 23 °C | 83 % | 0% | 35% | 20% | 71% | |
Nsangu Deuxième, Kongo (Kinshasa) - informácie
Štát: Kongo (Kinshasa)GPS súradnice: -4,7143; 14,8997
Časová zóna: Africa / Kinshasa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nsangu Deuxième, Kongo (Kinshasa). Predpoveď počasia Nsangu Deuxième.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nsangu Deuxième dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Nsangu Deuxième
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 17:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:57 | 11:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 18:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:12 | 18:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 19:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:31 | 22.05.2026 23:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |