Počasie Nsangu Deuxième dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Nsangu Deuxième na 10 dní.
Streda 27. máj
28 / 23°C
| 0.6 mm | 9 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 01:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 19:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 17:53
PO HODINÁCH
západ slnka 17:53
Interaktívna mapa počasia Kongo (Kinshasa)
GPS: -4,7143; 14,8997
nadmorská výška: 101 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Nsangu Deuxième, Kongo (Kinshasa) rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1012 hPa | 94 % | 22 °C | 7 % | 0% | 3% | 3% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 92 % | 21 °C | 41 % | 0% | 40% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 28 °C 32 °C |
0,4 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 69 % | 22 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 82 % | 22 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
Nsangu Deuxième, Kongo (Kinshasa) - informácie
Štát: Kongo (Kinshasa)GPS súradnice: -4,7143; 14,8997
Časová zóna: Africa / Kinshasa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nsangu Deuxième, Kongo (Kinshasa). Predpoveď počasia Nsangu Deuxième.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nsangu Deuxième dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Nsangu Deuxième
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 17:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:57 | 11:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 18:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 18:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 19:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 14:20 | 27.05.2026 02:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |