Počasie Punta Vuelta del Sur dnes
| 26 °C | 33 °C | 16:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 18:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 20:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 22:00 |
východ slnka 05:19
západ slnka 17:58
PO HODINÁCH
západ slnka 17:58
Predpoveď počasia Punta Vuelta del Sur 27. máj 2026
Cez deň oblačno, poludnie silné dažďové prehánky, večer spočiatku silné dažďové prehánky, neskoršie slabý dážď. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 5,7 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 26 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Punta Vuelta del Sur, Kostarika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
12:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 90 % | 24 °C | 98 % | 7% | 8% | 88% | 86% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 90 % | 24 °C | 80 % | 7% | 14% | 69% | 32% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 87 % | 24 °C | 81 % | 7% | 14% | 68% | 32% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 81 % | 24 °C | 82 % | 0% | 4% | 76% | 19% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 78 % | 24 °C | 39 % | 0% | 0% | 16% | 30% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 73 % | 24 °C | 85 % | 0% | 18% | 26% | 82% | |
| 10:00
18:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 71 % | 24 °C | 100 % | 0% | 49% | 25% | 100% | |
| 11:00
19:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 74 % | 23 °C | 98 % | 0% | 18% | 12% | 97% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 70 % | 23 °C | 93 % | 0% | 12% | 9% | 93% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 76 % | 24 °C | 28 % | 0% | 18% | 15% | 11% | |
| 14:00
22:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 35 °C |
2,5 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 72 % | 24 °C | 35 % | 0% | 19% | 15% | 9% | |
| 15:00
23:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 34 °C |
1,5 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 87 % | 25 °C | 81 % | 0% | 41% | 28% | 66% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 26 °C 32 °C |
0,4 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1007 hPa | 93 % | 25 °C | 96 % | 0% | 5% | 9% | 95% | |
| 17:00
01:00
| dážď | 27 °C 33 °C |
0,5 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 90 % | 25 °C | 96 % | 0% | 31% | 10% | 94% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
0,4 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1008 hPa | 92 % | 24 °C | 99 % | 0% | 14% | 6% | 98% | |
| 19:00
03:00
| slabý dážď | 26 °C 32 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 93 % | 24 °C | 99 % | 3% | 18% | 2% | 99% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 93 % | 24 °C | 100 % | 3% | 18% | 7% | 100% | |
| 21:00
05:00
| slabý dážď | 26 °C 32 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 24 °C | 99 % | 30% | 60% | 21% | 96% | |
| 22:00
06:00
| hmla | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1010 hPa | 93 % | 24 °C | 97 % | 30% | 30% | 14% | 96% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1010 hPa | 94 % | 24 °C | 91 % | 10% | 10% | 6% | 90% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1010 hPa | 92 % | 24 °C | 95 % | 0% | 7% | 8% | 94% | |
| 01:00
09:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 93 % | 24 °C | 93 % | 0% | 21% | 4% | 91% | |
| 02:00
10:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1009 hPa | 93 % | 24 °C | 98 % | 0% | 43% | 0% | 96% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1008 hPa | 94 % | 24 °C | 97 % | 0% | 7% | 1% | 97% | |
| 04:00
12:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1008 hPa | 95 % | 24 °C | 89 % | 0% | 16% | 0% | 86% | |
| 05:00
13:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 94 % | 24 °C | 96 % | 10% | 40% | 10% | 93% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 94 % | 24 °C | 98 % | 24% | 44% | 25% | 96% | |
| 07:00
15:00
| dážď | 27 °C 33 °C |
0,6 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 90 % | 25 °C | 100 % | 1% | 14% | 10% | 100% | |
| 08:00
16:00
| dážď | 28 °C 34 °C |
0,3 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1011 hPa | 83 % | 24 °C | 98 % | 0% | 45% | 18% | 96% | |
| 09:00
17:00
| slabý dážď | 27 °C 32 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 85 % | 24 °C | 98 % | 0% | 16% | 5% | 97% | |
| 10:00
18:00
| slabý dážď | 27 °C 32 °C |
0,2 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 83 % | 24 °C | 99 % | 0% | 33% | 14% | 98% | |
| 11:00
19:00
| slabý dážď | 27 °C 32 °C |
0,2 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 83 % | 24 °C | 99 % | 0% | 43% | 0% | 98% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 81 % | 23 °C | 100 % | 0% | 67% | 0% | 100% | |
| 13:00
21:00
| slabý dážď | 28 °C 33 °C |
0,2 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 80 % | 23 °C | 100 % | 0% | 87% | 1% | 100% | |
| 14:00
22:00
| dážď | 27 °C 32 °C |
0,5 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 82 % | 24 °C | 100 % | 0% | 47% | 11% | 100% | |
| 15:00
23:00
| dážď | 27 °C 32 °C |
0,7 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 84 % | 23 °C | 100 % | 0% | 60% | 16% | 100% | |
| 16:00
00:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
0,8 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 91 % | 23 °C | 99 % | 0% | 30% | 1% | 99% | |
| 17:00
01:00
| slabý dážď | 26 °C 31 °C |
0,2 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 90 % | 24 °C | 100 % | 0% | 69% | 16% | 99% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 91 % | 24 °C | 100 % | 0% | 92% | 1% | 99% | |
| 19:00
03:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
0,6 mm | 4.7 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 91 % | 24 °C | 99 % | 0% | 42% | 10% | 98% | |
| 20:00
04:00
| slabý dážď | 26 °C 32 °C |
0,1 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 93 % | 24 °C | 100 % | 0% | 25% | 21% | 100% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 24 °C | 100 % | 4% | 7% | 27% | 100% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 95 % | 24 °C | 99 % | 13% | 21% | 0% | 99% | |
| 23:00
07:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 24 °C | 96 % | 23% | 33% | 0% | 93% | |
Punta Vuelta del Sur, Kostarika - informácie
Štát: KostarikaGPS súradnice: 9,8596; -85,4534
Časová zóna: America / Costa Rica
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Punta Vuelta del Sur, Kostarika. Predpoveď počasia Punta Vuelta del Sur.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Punta Vuelta del Sur dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Punta Vuelta del Sur
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Punta Vuelta del Sur
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:19 | 17:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:39 | 12:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:56 | 18:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:30 | 18:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:03 | 19:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 14:22 | 27.05.2026 02:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |