Počasie Punta Vuelta del Sur vikend
Predpoveď počasia pre mesto Punta Vuelta del Sur na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
29. 5. |
Sobota
30. 5. |
Nedeľa
31. 5. |
Sobota cez deň ráno a dopoludnie zamračené, dopoludnie slabé dažďové prehánky, poludnie oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie slabý dážď. Nedeľa cez deň ráno dážď, dopoludnie slabý dážď, poludnie oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie zamračené.
Piatok 29. máj
29 / 24°C
| 2.1 mm | 5 km/h |
| 29 °C | 34 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 15:00 |
východ slnka 05:19
západ slnka 17:59
PO HODINÁCH
západ slnka 17:59
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Punta Vuelta del Sur, Kostarika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| hmla | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 24 °C | 99 % | 29% | 38% | 3% | 98% | |
| 01:00
09:00
| hmla | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 24 °C | 98 % | 38% | 43% | 0% | 97% | |
| 02:00
10:00
| hmla | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 23 °C | 94 % | 46% | 53% | 2% | 88% | |
| 03:00
11:00
| hmla | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 97 % | 24 °C | 96 % | 51% | 59% | 9% | 89% | |
| 04:00
12:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 97 % | 23 °C | 82 % | 50% | 53% | 2% | 58% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 96 % | 23 °C | 82 % | 64% | 66% | 3% | 48% | |
| 06:00
14:00
| hmla | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 24 °C | 92 % | 65% | 67% | 14% | 74% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 91 % | 24 °C | 74 % | 0% | 3% | 7% | 72% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 84 % | 24 °C | 72 % | 0% | 2% | 32% | 70% | |
| 09:00
17:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 35 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 75 % | 23 °C | 55 % | 0% | 46% | 9% | 8% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 75 % | 24 °C | 42 % | 0% | 35% | 3% | 8% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 79 % | 24 °C | 50 % | 0% | 37% | 12% | 11% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
0,1 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 77 % | 24 °C | 64 % | 0% | 49% | 6% | 28% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
0,9 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 77 % | 24 °C | 84 % | 0% | 50% | 27% | 60% | |
| 14:00
22:00
| silný dážď | 27 °C 32 °C |
1,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 82 % | 24 °C | 94 % | 0% | 60% | 38% | 79% | |
| 15:00
23:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 87 % | 24 °C | 99 % | 0% | 17% | 35% | 98% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1009 hPa | 83 % | 24 °C | 97 % | 0% | 8% | 0% | 96% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 84 % | 24 °C | 99 % | 0% | 16% | 1% | 99% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 89 % | 24 °C | 99 % | 0% | 2% | 16% | 99% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,2 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 93 % | 24 °C | 95 % | 0% | 58% | 0% | 86% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 30 °C |
0,6 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1011 hPa | 91 % | 23 °C | 85 % | 0% | 70% | 13% | 46% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,3 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1011 hPa | 74 % | 23 °C | 78 % | 0% | 17% | 6% | 73% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 27 °C 33 °C |
0,5 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 84 % | 23 °C | 99 % | 0% | 24% | 3% | 98% | |
Punta Vuelta del Sur, Kostarika - informácie
Štát: KostarikaGPS súradnice: 9,8596; -85,4534
Časová zóna: America / Costa Rica
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Punta Vuelta del Sur, Kostarika. Predpoveď počasia Punta Vuelta del Sur.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Punta Vuelta del Sur dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Punta Vuelta del Sur
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:19 | 17:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:39 | 12:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:56 | 18:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:30 | 18:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:03 | 19:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 15:56 | 29.05.2026 03:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |