Počasie Punta Vuelta del Sur týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Punta Vuelta del Sur na tento a budúci týždeň.
Sobota 30. máj
29 / 25°C
| 1.6 mm | 9 km/h |
| 25 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 18:00 |
východ slnka 05:19
západ slnka 17:59
PO HODINÁCH
západ slnka 17:59
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Punta Vuelta del Sur, Kostarika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,2 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 93 % | 24 °C | 95 % | 0% | 58% | 0% | 86% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 30 °C |
0,6 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1011 hPa | 91 % | 23 °C | 85 % | 0% | 70% | 13% | 46% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,3 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1011 hPa | 74 % | 23 °C | 78 % | 0% | 17% | 6% | 73% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 27 °C 33 °C |
0,5 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 84 % | 23 °C | 99 % | 0% | 24% | 3% | 98% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
1,8 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 93 % | 24 °C | 91 % | 0% | 36% | 2% | 85% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,7 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1011 hPa | 96 % | 24 °C | 89 % | 0% | 53% | 4% | 74% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,2 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 79 % | 23 °C | 57 % | 0% | 5% | 7% | 51% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 85 % | 24 °C | 100 % | 0% | 3% | 14% | 100% | |
Punta Vuelta del Sur, Kostarika - informácie
Štát: KostarikaGPS súradnice: 9,8596; -85,4534
Časová zóna: America / Costa Rica
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Punta Vuelta del Sur, Kostarika. Predpoveď počasia Punta Vuelta del Sur.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Punta Vuelta del Sur dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Punta Vuelta del Sur
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:19 | 17:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:39 | 12:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:56 | 18:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:30 | 18:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:03 | 19:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 16:46 | 30.05.2026 04:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |