Počasie Goum dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Goum na 10 dní.
Sobota 16. máj
19 / 15°C
| 2.2 mm | 9 km/h |
| 19 °C | 19 °C | 16:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 18:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 20:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 22:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 20:06
PO HODINÁCH
západ slnka 20:06
|
|
Predpoveď počasia Goum, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 11:00
12:00
| silný dážď | 17 °C 17 °C |
1,2 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1015 hPa | 75 % | 12 °C | 99 % | 0% | 48% | 93% | 96% | |
| 12:00
13:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,6 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 90 % | 14 °C | 100 % | 0% | 30% | 64% | 99% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 17 °C 18 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1015 hPa | 88 % | 14 °C | 100 % | 0% | 42% | 27% | 100% | |
| 14:00
15:00
| slabý dážď | 17 °C 18 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1015 hPa | 82 % | 14 °C | 100 % | 0% | 25% | 32% | 100% | |
| 15:00
16:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1015 hPa | 78 % | 14 °C | 100 % | 0% | 27% | 27% | 100% | |
| 16:00
17:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 68 % | 12 °C | 98 % | 0% | 12% | 33% | 96% | |
| 17:00
18:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 57 % | 10 °C | 96 % | 0% | 2% | 46% | 92% | |
| 18:00
19:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1014 hPa | 54 % | 9 °C | 71 % | 0% | 0% | 42% | 50% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1014 hPa | 57 % | 9 °C | 23 % | 0% | 0% | 23% | 0% | |
| 20:00
21:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 71 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 21:00
22:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 75 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1016 hPa | 76 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 76 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 72 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 61 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 52 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 48 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 47 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 48 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 48 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 53 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1016 hPa | 46 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1017 hPa | 50 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1017 hPa | 47 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
12:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1017 hPa | 43 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
13:00
| polojasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1017 hPa | 38 % | 8 °C | 22 % | 0% | 16% | 21% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 39 % | 8 °C | 24 % | 0% | 8% | 19% | 0% | |
| 14:00
15:00
| polojasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 44 % | 10 °C | 26 % | 0% | 3% | 24% | 0% | |
| 15:00
16:00
| polojasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 46 % | 10 °C | 26 % | 0% | 0% | 21% | 5% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severný |
1015 hPa | 49 % | 10 °C | 43 % | 0% | 0% | 10% | 35% | |
| 17:00
18:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 50 % | 10 °C | 80 % | 0% | 0% | 5% | 79% | |
| 18:00
19:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 51 % | 10 °C | 67 % | 0% | 0% | 3% | 65% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 10 °C | 93 % | 0% | 0% | 5% | 93% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1016 hPa | 64 % | 11 °C | 90 % | 0% | 0% | 10% | 89% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 73 % | 12 °C | 85 % | 0% | 0% | 7% | 85% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 74 % | 11 °C | 85 % | 0% | 0% | 10% | 83% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 72 % | 11 °C | 75 % | 0% | 0% | 7% | 74% | |
Goum, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 34,9100; -2,3400
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Goum, Maroko. Predpoveď počasia Goum.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Goum dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Goum
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 20:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 14:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 20:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 21:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:26 | 21:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:20 | 16.05.2026 20:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |