Počasie Goum dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Goum na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
28 / 19°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 19 °C | 19 °C | 01:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 29 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 19:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 20:10
PO HODINÁCH
západ slnka 20:10
|
|
Predpoveď počasia Goum, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 65 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h južný |
1022 hPa | 66 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1021 hPa | 49 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 49 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 67 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h južný |
1021 hPa | 62 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1020 hPa | 46 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 45 % | 12 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
Goum, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 34,9100; -2,3400
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Goum, Maroko. Predpoveď počasia Goum.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Goum dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Goum
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 20:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 14:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 20:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 21:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:21 | 21:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:37 | 22.05.2026 01:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |