Počasie Goum dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Goum na 10 dní.
Sobota 23. máj
28 / 20°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 20 °C | 20 °C | 01:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 30 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 19:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 20:12
PO HODINÁCH
západ slnka 20:12
|
|
Predpoveď počasia Goum, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 67 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 70 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1017 hPa | 50 % | 16 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1015 hPa | 51 % | 13 °C | 96 % | 0% | 0% | 1% | 96% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 66 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 53 % | 12 °C | 51 % | 0% | 0% | 0% | 51% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1015 hPa | 55 % | 16 °C | 4 % | 0% | 0% | 2% | 3% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1014 hPa | 67 % | 14 °C | 64 % | 0% | 0% | 18% | 62% | |
Goum, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 34,9100; -2,3400
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Goum, Maroko. Predpoveď počasia Goum.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Goum dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Goum
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 20:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:06 | 14:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 20:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 21:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:19 | 21:53 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:54 | 24.05.2026 02:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |