Počasie Jebel Menkouch dnes
Predpoveď počasia Jebel Menkouch 27. máj 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 29 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Jebel Menkouch, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 52 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 50 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 48 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1015 hPa | 46 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 43 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 42 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1014 hPa | 42 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 43 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 32 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 49 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 60 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1015 hPa | 56 % | 9 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 43 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1016 hPa | 57 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Jebel Menkouch, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 33,7100; -7,2000
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jebel Menkouch, Maroko. Predpoveď počasia Jebel Menkouch.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jebel Menkouch dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Jebel Menkouch
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Jebel Menkouch
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 20:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 14:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:52 | 21:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 21:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 22:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 16:15 | 27.05.2026 03:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |