Počasie Jebel Menkouch týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Jebel Menkouch na tento a budúci týždeň.
Sobota 30. máj
25 / 18°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 19 °C | 22 °C | 01:00 | |
| 18 °C | 21 °C | 07:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 19:00 |
východ slnka 06:19
západ slnka 20:33
PO HODINÁCH
západ slnka 20:33
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Jebel Menkouch, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 95 % | 18 °C | 24 % | 0% | 0% | 0% | 24% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1018 hPa | 96 % | 17 °C | 98 % | 0% | 80% | 0% | 95% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1018 hPa | 64 % | 17 °C | 94 % | 0% | 0% | 2% | 94% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 80 % | 18 °C | 8 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 96 % | 17 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 97 % | 17 °C | 93 % | 0% | 86% | 0% | 46% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 61 % | 17 °C | 65 % | 0% | 1% | 0% | 65% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 76 % | 18 °C | 87 % | 0% | 0% | 0% | 87% | |
Jebel Menkouch, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 33,7100; -7,2000
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jebel Menkouch, Maroko. Predpoveď počasia Jebel Menkouch.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jebel Menkouch dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jebel Menkouch
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:19 | 20:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:26 | 14:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:50 | 21:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 21:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 22:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 19:12 | 30.05.2026 05:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |