Počasie Jebel Menkouch pozajtra
Predpoveď počasia Jebel Menkouch 29. máj 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 27 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Jebel Menkouch, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 88 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 93 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 56 % | 17 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1017 hPa | 77 % | 18 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 95 % | 18 °C | 24 % | 0% | 0% | 0% | 24% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1018 hPa | 96 % | 17 °C | 98 % | 0% | 80% | 0% | 95% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1018 hPa | 64 % | 17 °C | 94 % | 0% | 0% | 2% | 94% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 80 % | 18 °C | 8 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
Jebel Menkouch, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 33,7100; -7,2000
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jebel Menkouch, Maroko. Predpoveď počasia Jebel Menkouch.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jebel Menkouch dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jebel Menkouch
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 20:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:26 | 14:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 21:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 21:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 22:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 18:12 | 29.05.2026 04:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |