Počasie Sidi Bennour dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sidi Bennour na 10 dní.
Nedeľa 31. máj
29 / 16°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 18 °C | 20 °C | 01:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 28 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 19:00 |
východ slnka 06:26
západ slnka 20:36
PO HODINÁCH
západ slnka 20:36
|
|
Predpoveď počasia Sidi Bennour, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1019 hPa | 87 % | 16 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 31% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 81 % | 15 °C | 99 % | 0% | 95% | 0% | 79% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1016 hPa | 44 % | 14 °C | 46 % | 0% | 1% | 0% | 45% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 62 % | 16 °C | 96 % | 0% | 14% | 0% | 96% | |
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1016 hPa | 84 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 71% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 93 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 3% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1014 hPa | 36 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severný |
1012 hPa | 41 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Sidi Bennour, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 32,6524; -8,4277
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 40 044
Nadmorská výška: 182 m
Administratívna časť:
- , Casablanca
- Iqlīm Al Jadīdah, El Jadida
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sidi Bennour, Maroko. Predpoveď počasia Sidi Bennour.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sidi Bennour dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 13,0 °C | |||
| február | 13,8 °C | |||
| marec | 14,9 °C | |||
| apríl | 16,0 °C | |||
| máj | 18,3 °C | |||
| jún | 20,3 °C | |||
| júl | 23,7 °C | |||
| august | 24,1 °C | |||
| september | 22,6 °C | |||
| október | 20,0 °C | |||
| november | 16,6 °C | |||
| december | 13,7 °C |
Astronomické informácie Sidi Bennour
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
31. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 20:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 21:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 21:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:48 | 22:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.05.2026 20:12 | 31.05.2026 06:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |