Počasie Sidi Bennour dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sidi Bennour na 10 dní.
Streda 3. jún
35 / 18°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Sidi Bennour, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1015 hPa | 84 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 96 % | 17 °C | 30 % | 0% | 30% | 0% | 0% | |
Sidi Bennour, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 32,6524; -8,4277
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 40 044
Nadmorská výška: 182 m
Administratívna časť:
- , Casablanca
- Iqlīm Al Jadīdah, El Jadida
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sidi Bennour, Maroko. Predpoveď počasia Sidi Bennour.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sidi Bennour dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 13,0 °C | |||
| február | 13,8 °C | |||
| marec | 14,9 °C | |||
| apríl | 16,0 °C | |||
| máj | 18,3 °C | |||
| jún | 20,3 °C | |||
| júl | 23,7 °C | |||
| august | 24,1 °C | |||
| september | 22,6 °C | |||
| október | 20,0 °C | |||
| november | 16,6 °C | |||
| december | 13,7 °C |
Astronomické informácie Sidi Bennour
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 20:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:57 | 21:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 21:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 22:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.06.2026 22:50 | 03.06.2026 08:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |