Počasie Tighfert dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tighfert na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
23 / 14°C
| 10.6 mm | 4 km/h |
| 18 °C | 17 °C | 01:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 07:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 13:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 19:00 |
východ slnka 06:29
západ slnka 20:25
PO HODINÁCH
západ slnka 20:25
|
|
Predpoveď počasia Tighfert, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1026 hPa | 47 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| dažďové prehánky | 14 °C 13 °C |
1,4 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1024 hPa | 60 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| silný dážď | 23 °C 22 °C |
9,2 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1024 hPa | 39 % | 8 °C | 96 % | 0% | 0% | 79% | 87% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1024 hPa | 47 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 99% | 77% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1025 hPa | 65 % | 9 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1024 hPa | 60 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 24 °C 23 °C |
4,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1024 hPa | 31 % | 6 °C | 68 % | 0% | 0% | 57% | 31% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,5 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1026 hPa | 59 % | 11 °C | 99 % | 0% | 68% | 78% | 29% | |
Tighfert, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 31,2621; -7,6894
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tighfert, Maroko. Predpoveď počasia Tighfert.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tighfert dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tighfert
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 20:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 13:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 20:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 21:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:55 | 22:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:20 | 24.05.2026 02:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |