Počasie Tighfert dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tighfert na 10 dní.
Streda 27. máj
27 / 15°C
| 0.2 mm | 6 km/h |
| 17 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 13 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 25 °C | 13:00 | |
| 23 °C | 21 °C | 19:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 20:27
PO HODINÁCH
západ slnka 20:27
|
|
Predpoveď počasia Tighfert, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1025 hPa | 61 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1023 hPa | 41 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 27 °C 25 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 22 % | 3 °C | 75 % | 0% | 0% | 66% | 26% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 23 °C 22 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 34 % | 6 °C | 97 % | 0% | 0% | 85% | 94% | |
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1023 hPa | 51 % | 7 °C | 56 % | 0% | 0% | 55% | 2% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1022 hPa | 52 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,2 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 20 % | 2 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 29 % | 4 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
Tighfert, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 31,2621; -7,6894
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tighfert, Maroko. Predpoveď počasia Tighfert.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tighfert dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tighfert
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 20:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 13:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 20:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 21:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 22:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 16:15 | 27.05.2026 03:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |