Počasie Tighfert dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tighfert na 10 dní.
Pondelok 25. máj
25 / 15°C
| 2.8 mm | 5 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 13:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 19:00 |
východ slnka 06:29
západ slnka 20:26
PO HODINÁCH
západ slnka 20:26
|
|
Predpoveď počasia Tighfert, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1025 hPa | 64 % | 9 °C | 25 % | 0% | 0% | 12% | 22% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1023 hPa | 64 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 25 °C 24 °C |
2,6 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1024 hPa | 33 % | 7 °C | 27 % | 0% | 0% | 26% | 4% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1024 hPa | 54 % | 10 °C | 11 % | 0% | 0% | 7% | 4% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1026 hPa | 59 % | 9 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,2 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1024 hPa | 53 % | 5 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 24 °C |
0,7 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1024 hPa | 26 % | 4 °C | 72 % | 0% | 0% | 67% | 17% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1024 hPa | 38 % | 7 °C | 24 % | 0% | 0% | 23% | 0% | |
Tighfert, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 31,2621; -7,6894
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tighfert, Maroko. Predpoveď počasia Tighfert.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tighfert dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tighfert
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 20:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 13:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 20:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 21:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 22:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 14:21 | 25.05.2026 02:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |