Počasie Cerro Cacalotepec dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Cacalotepec na 10 dní.
Utorok 19. máj
27 / 17°C
| 9.8 mm | 21 km/h |
| 24 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 27 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 19:03
PO HODINÁCH
západ slnka 19:03
|
|
Predpoveď počasia Cerro Cacalotepec, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| hmla | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 97 % | 16 °C | 83 % | 43% | 68% | 60% | 0% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 96 % | 16 °C | 68 % | 11% | 21% | 60% | 3% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 94 % | 16 °C | 38 % | 7% | 12% | 21% | 10% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 93 % | 15 °C | 26 % | 3% | 7% | 21% | 0% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 90 % | 15 °C | 32 % | 0% | 7% | 30% | 0% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 82 % | 14 °C | 14 % | 0% | 4% | 6% | 7% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 77 % | 13 °C | 23 % | 0% | 0% | 3% | 20% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 66 % | 12 °C | 13 % | 0% | 0% | 3% | 10% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 51 % | 11 °C | 7 % | 0% | 0% | 6% | 1% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 46 % | 11 °C | 7 % | 0% | 3% | 3% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 43 % | 11 °C | 9 % | 0% | 6% | 1% | 2% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 40 % | 11 °C | 22 % | 0% | 4% | 3% | 14% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 27 °C |
0,6 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 40 % | 12 °C | 31 % | 0% | 10% | 14% | 14% | |
| 13:00
21:00
| silné dažďové prehánky |
27 °C 27 °C |
1,3 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 40 % | 12 °C | 65 % | 0% | 13% | 49% | 28% | |
| 14:00
22:00
| silný dážď | 26 °C 26 °C |
1,2 mm | 4.3 m/s15 km/h južný |
1014 hPa | 45 % | 13 °C | 86 % | 0% | 21% | 79% | 37% | |
| 15:00
23:00
| dážď | 25 °C 25 °C |
0,3 mm | 5.4 m/s19 km/h južný |
1013 hPa | 47 % | 13 °C | 89 % | 0% | 23% | 75% | 58% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 51 % | 13 °C | 50 % | 0% | 1% | 13% | 42% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 60 % | 14 °C | 68 % | 0% | 0% | 20% | 60% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 22 °C 23 °C |
0,1 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 64 % | 14 °C | 89 % | 0% | 7% | 43% | 80% | |
| 19:00
03:00
| dažďové prehánky | 20 °C 21 °C |
0,9 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 71 % | 14 °C | 67 % | 0% | 0% | 7% | 64% | |
| 20:00
04:00
| silný dážď | 18 °C 19 °C |
4,6 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 84 % | 15 °C | 93 % | 0% | 9% | 54% | 86% | |
| 21:00
05:00
| dažďové prehánky | 17 °C 18 °C |
0,7 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 93 % | 16 °C | 93 % | 0% | 2% | 8% | 93% | |
| 22:00
06:00
| slabý dážď | 17 °C 19 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 95 % | 16 °C | 92 % | 0% | 0% | 20% | 89% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 96 % | 16 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 96 % | 16 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 95 % | 16 °C | 79 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1017 hPa | 92 % | 15 °C | 79 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1016 hPa | 91 % | 15 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1016 hPa | 89 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1016 hPa | 88 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 88 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 85 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 74 % | 15 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 65 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 60 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 11:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 25 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 55 % | 14 °C | 18 % | 0% | 2% | 9% | 9% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 26 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 52 % | 14 °C | 32 % | 0% | 3% | 21% | 10% | |
| 13:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 27 °C |
0,2 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 49 % | 14 °C | 31 % | 0% | 4% | 19% | 11% | |
| 14:00
22:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 27 °C |
0,1 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 47 % | 14 °C | 47 % | 0% | 14% | 30% | 11% | |
| 15:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 26 °C |
0,1 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 48 % | 14 °C | 68 % | 0% | 20% | 25% | 46% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 54 % | 14 °C | 58 % | 0% | 1% | 14% | 51% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 59 % | 14 °C | 48 % | 0% | 0% | 4% | 45% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1013 hPa | 67 % | 15 °C | 54 % | 0% | 0% | 2% | 53% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1014 hPa | 74 % | 15 °C | 59 % | 0% | 0% | 4% | 57% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1015 hPa | 80 % | 16 °C | 46 % | 0% | 3% | 9% | 38% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1016 hPa | 89 % | 16 °C | 52 % | 0% | 1% | 0% | 51% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 94 % | 16 °C | 28 % | 0% | 1% | 0% | 27% | |
| 23:00
07:00
| hmla | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 99 % | 16 °C | 84 % | 50% | 60% | 0% | 58% | |
Cerro Cacalotepec, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,5166; -99,1176
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1600 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Chilapa de Álvarez, Chilapa de Alvarez
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Cacalotepec, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Cacalotepec.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Cacalotepec dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Cacalotepec
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 13:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 19:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:12 | 19:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 20:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:46 | 19.05.2026 22:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |