Počasie Cerro Cacalotepec dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Cacalotepec na 10 dní.
Utorok 26. máj
24 / 16°C
| 5.4 mm | 3 km/h |
| 17 °C | 19 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 18 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 18:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:05
PO HODINÁCH
západ slnka 19:05
|
|
Predpoveď počasia Cerro Cacalotepec, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
1,8 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 99 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 17% | 61% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,4 mm | 0.2 m/s1 km/h severozápadný |
1015 hPa | 98 % | 16 °C | 98 % | 0% | 82% | 0% | 89% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 24 °C 26 °C |
2,7 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1014 hPa | 64 % | 17 °C | 93 % | 0% | 68% | 26% | 67% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,5 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1013 hPa | 84 % | 18 °C | 91 % | 0% | 25% | 11% | 87% | |
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,5 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 99 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 10% | 69% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 16 °C 17 °C |
0,7 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1016 hPa | 98 % | 15 °C | 90 % | 0% | 62% | 32% | 66% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 25 °C 28 °C |
2,2 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 65 % | 17 °C | 100 % | 0% | 99% | 4% | 92% | |
Cerro Cacalotepec, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,5166; -99,1176
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1600 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Chilapa de Álvarez, Chilapa de Alvarez
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Cacalotepec, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Cacalotepec.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Cacalotepec dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Cacalotepec
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 19:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.05.2026 14:35 | 26.05.2026 02:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |