Počasie Cerro del León dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro del León na 10 dní.
Piatok 1. máj
30 / 18°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 20 °C | 19 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 18:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 18:50
PO HODINÁCH
západ slnka 18:50
|
|
Predpoveď počasia Cerro del León, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 46 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1009 hPa | 48 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 31 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 51 % | 15 °C | 32 % | 0% | 0% | 1% | 32% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západný |
1009 hPa | 66 % | 14 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 63 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 32 °C 32 °C |
1,5 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 28 % | 11 °C | 22 % | 0% | 0% | 5% | 19% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 26 °C 28 °C |
5,5 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 56 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 29% | 100% | |
Cerro del León, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,6406; -96,8247
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 132
Nadmorská výška: 1145 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Naolinco, Naolinco de Victoria
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro del León, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro del León.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro del León dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro del León
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 18:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 12:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 19:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:11 | 01.05.2026 05:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |