Počasie Cerro del León vikend
Predpoveď počasia pre mesto Cerro del León na tento alebo budúci víkend.
Nedeľa 3. máj
24 / 18°C
| 4.3 mm | 8 km/h |
| 19 °C | 20 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 18:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 18:51
PO HODINÁCH
západ slnka 18:51
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro del León, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1012 hPa | 88 % | 16 °C | 86 % | 0% | 3% | 81% | 70% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
1,0 mm | 0.2 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 81 % | 14 °C | 35 % | 0% | 0% | 21% | 16% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 26 °C |
1,8 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 63 % | 16 °C | 52 % | 0% | 26% | 14% | 31% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
1,5 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 84 % | 17 °C | 91 % | 0% | 53% | 35% | 73% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
2,2 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 17% | 31% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 16 °C 18 °C |
0,7 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 99 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 36% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 20 °C 22 °C |
1,5 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1014 hPa | 74 % | 15 °C | 82 % | 0% | 78% | 8% | 7% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 16 °C 18 °C |
1,7 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 11% | 59% | |
Cerro del León, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,6406; -96,8247
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 132
Nadmorská výška: 1145 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Naolinco, Naolinco de Victoria
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro del León, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro del León.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro del León dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro del León
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 12:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 19:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 19:57 | 03.05.2026 07:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |