Počasie Cerro Rinconada Los Tepetates dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Rinconada Los Tepetates na 10 dní.
Pondelok 18. máj
31 / 15°C
| 0.0 mm | 18 km/h |
| 31 °C | 28 °C | 16:00 | |
| 28 °C | 25 °C | 18:00 | |
| 25 °C | 22 °C | 20:00 | |
| 22 °C | 19 °C | 22:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 19:22
PO HODINÁCH
západ slnka 19:22
|
|
Predpoveď počasia Cerro Rinconada Los Tepetates, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 37 % | 4 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1013 hPa | 39 % | 4 °C | 43 % | 0% | 0% | 43% | 0% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 40 % | 4 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1013 hPa | 42 % | 4 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1013 hPa | 44 % | 4 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1014 hPa | 48 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1015 hPa | 57 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1016 hPa | 58 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1016 hPa | 52 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 40 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 29 % | 5 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 22 % | 3 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 18 % | 1 °C | 21 % | 0% | 0% | 18% | 3% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 16 % | 1 °C | 21 % | 0% | 0% | 14% | 7% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 15 % | 1 °C | 21 % | 0% | 0% | 6% | 15% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 14 % | 0 °C | 29 % | 0% | 0% | 11% | 20% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 13 % | 0 °C | 58 % | 0% | 0% | 23% | 45% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 14 % | 0 °C | 67 % | 0% | 0% | 22% | 58% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 15 % | 0 °C | 73 % | 0% | 0% | 22% | 66% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západný |
1010 hPa | 22 % | 2 °C | 78 % | 0% | 0% | 26% | 69% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 23 % | 2 °C | 37 % | 0% | 0% | 6% | 33% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1013 hPa | 33 % | 5 °C | 55 % | 0% | 0% | 46% | 15% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východný |
1015 hPa | 35 % | 5 °C | 28 % | 0% | 0% | 27% | 2% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 53 % | 10 °C | 15 % | 0% | 0% | 15% | 0% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 62 % | 11 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 61 % | 10 °C | 15 % | 0% | 0% | 15% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 10 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 67 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 71 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1016 hPa | 74 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 75 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 67 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 53 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 40 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1016 hPa | 30 % | 6 °C | 15 % | 0% | 0% | 15% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1015 hPa | 23 % | 4 °C | 25 % | 0% | 0% | 23% | 3% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 20 % | 3 °C | 24 % | 0% | 0% | 23% | 1% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 18 % | 3 °C | 17 % | 0% | 0% | 15% | 2% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 17 % | 2 °C | 35 % | 0% | 0% | 31% | 8% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 15 % | 1 °C | 45 % | 0% | 0% | 37% | 16% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 14 % | 0 °C | 38 % | 0% | 0% | 24% | 21% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 15 % | 0 °C | 35 % | 0% | 0% | 28% | 11% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západný |
1009 hPa | 15 % | 0 °C | 49 % | 0% | 0% | 32% | 28% | |
| 19:00
03:00
| dažďové prehánky | 27 °C 24 °C |
0,5 mm | 6.5 m/s23 km/h severný |
1011 hPa | 18 % | 0 °C | 67 % | 0% | 0% | 43% | 50% | |
| 20:00
04:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 17 °C |
0,2 mm | 10.2 m/s37 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 58 % | 10 °C | 71 % | 0% | 0% | 34% | 57% | |
| 21:00
05:00
| dažďové prehánky | 18 °C 17 °C |
0,3 mm | 8.1 m/s29 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 74 % | 13 °C | 53 % | 0% | 0% | 14% | 46% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 79 % | 13 °C | 49 % | 0% | 0% | 6% | 46% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 68 % | 11 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
Cerro Rinconada Los Tepetates, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,2089; -102,1022
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2274 m
Administratívna časť:
- Estado de Aguascalientes, Aguascalientes, Aguascalientes
- Asientos, Asientos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Rinconada Los Tepetates, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Rinconada Los Tepetates.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Rinconada Los Tepetates dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Rinconada Los Tepetates
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 19:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 13:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 19:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 20:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 20:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:39 | 18.05.2026 21:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |