Počasie Cerro Rinconada Los Tepetates dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cerro Rinconada Los Tepetates na 10 dní.
Piatok 22. máj
26 / 15°C
| 0.3 mm | 10 km/h |
| 18 °C | 18 °C | 00:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 24 °C | 18:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 19:24
PO HODINÁCH
západ slnka 19:24
|
|
Predpoveď počasia Cerro Rinconada Los Tepetates, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 54 % | 9 °C | 59 % | 0% | 0% | 0% | 59% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 63 % | 8 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 26 °C 24 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1013 hPa | 21 % | 2 °C | 39 % | 0% | 0% | 33% | 14% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 18 % | 0 °C | 88 % | 0% | 0% | 82% | 81% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 51 % | 9 °C | 58 % | 0% | 0% | 33% | 39% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1015 hPa | 62 % | 8 °C | 64 % | 0% | 0% | 25% | 52% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 26 °C 24 °C |
0,5 mm | 3.3 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 22 % | 3 °C | 60 % | 0% | 0% | 22% | 48% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 24 °C |
0,2 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1010 hPa | 23 % | 3 °C | 53 % | 0% | 0% | 51% | 3% | |
Cerro Rinconada Los Tepetates, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,2089; -102,1022
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2274 m
Administratívna časť:
- Estado de Aguascalientes, Aguascalientes, Aguascalientes
- Asientos, Asientos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Rinconada Los Tepetates, Mexiko. Predpoveď počasia Cerro Rinconada Los Tepetates.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Rinconada Los Tepetates dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Rinconada Los Tepetates
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 19:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:45 | 13:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 19:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:12 | 20:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:04 | 23.05.2026 01:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |