Počasie Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro) dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro) na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
26 / 13°C
| 0.4 mm | 14 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 00:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 24 °C | 18:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 19:25
PO HODINÁCH
západ slnka 19:25
|
|
Predpoveď počasia Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 85 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 26 °C 24 °C |
0,2 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 28 % | 5 °C | 19 % | 0% | 0% | 19% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,1 mm | 7.0 m/s25 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 23 % | 3 °C | 5 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 88 % | 13 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 93 % | 10 °C | 78 % | 0% | 78% | 0% | 2% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 23 % | 2 °C | 80 % | 0% | 0% | 16% | 76% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 13 % | -3 °C | 89 % | 0% | 0% | 82% | 39% | |
Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,6514; -101,9544
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 229
Nadmorská výška: 2181 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- General Pánfilo Natera, General Pánfilo Natera
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro), Mexiko. Predpoveď počasia Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 13:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 20:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:00 | 24.05.2026 01:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |