Počasie Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro) zajtra
| 22 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 29 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 19:23
PO HODINÁCH
západ slnka 19:23
Predpoveď počasia Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro) 20. máj 2026
Cez deň polojasno, poludnie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 31 °C. Úhrn zrážok 3,9 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 70 % | 11 °C | 31 % | 0% | 0% | 15% | 18% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 71 % | 11 °C | 44 % | 0% | 0% | 6% | 40% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 75 % | 11 °C | 45 % | 0% | 0% | 0% | 45% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 78 % | 12 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 81 % | 12 °C | 47 % | 0% | 0% | 0% | 47% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 80 % | 11 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 80 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 72 % | 11 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 57 % | 10 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 42 % | 9 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 37% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1016 hPa | 30 % | 6 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 23 % | 4 °C | 7 % | 0% | 0% | 1% | 5% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1013 hPa | 21 % | 4 °C | 21 % | 0% | 0% | 18% | 3% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 20 % | 4 °C | 26 % | 0% | 0% | 22% | 5% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1010 hPa | 18 % | 4 °C | 76 % | 0% | 0% | 73% | 12% | |
| 15:00
23:00
| zamračené | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1008 hPa | 18 % | 3 °C | 98 % | 0% | 0% | 97% | 35% | |
| 16:00
00:00
| silný dážď | 30 °C 27 °C |
2,9 mm | 5.4 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 17 % | 3 °C | 99 % | 0% | 0% | 93% | 86% | |
| 17:00
01:00
| dážď | 19 °C 18 °C |
0,9 mm | 9.9 m/s36 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 67 % | 12 °C | 96 % | 0% | 10% | 62% | 92% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 61 % | 12 °C | 95 % | 0% | 0% | 14% | 95% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 54 % | 10 °C | 89 % | 0% | 0% | 8% | 89% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 57 % | 10 °C | 53 % | 0% | 0% | 3% | 53% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 61 % | 10 °C | 10 % | 0% | 0% | 3% | 7% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 65 % | 11 °C | 5 % | 0% | 0% | 2% | 3% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1017 hPa | 66 % | 10 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1017 hPa | 70 % | 11 °C | 5 % | 0% | 0% | 2% | 3% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1017 hPa | 73 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 73 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 78 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 81 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 84 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 87 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 81 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 67 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 52 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 36 % | 8 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 25 % | 4 °C | 17 % | 0% | 0% | 14% | 4% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 26 °C |
0,3 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 19 % | 2 °C | 25 % | 0% | 0% | 19% | 10% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 14 % | -1 °C | 71 % | 0% | 0% | 63% | 25% | |
Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,6514; -101,9544
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 229
Nadmorská výška: 2181 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- General Pánfilo Natera, General Pánfilo Natera
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro), Mexiko. Predpoveď počasia Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 19:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 13:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 19:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:12 | 20:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:54 | 20.05.2026 23:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |