Počasie Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro) vikend
Predpoveď počasia pre mesto Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro) na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň jasno, poludnie dažďové prehánky, večer oblačno. Nedeľa cez deň od rána jasno, poludnie polojasno, večer jasno.
Piatok 22. máj
26 / 14°C
| 2.1 mm | 9 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 20 °C | 18:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 19:24
PO HODINÁCH
západ slnka 19:24
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1017 hPa | 88 % | 13 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1014 hPa | 86 % | 11 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 24 °C |
0,7 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 23 % | 3 °C | 42 % | 0% | 0% | 40% | 2% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 22 °C 20 °C |
1,3 mm | 6.1 m/s22 km/h severný |
1011 hPa | 33 % | 5 °C | 67 % | 0% | 0% | 38% | 45% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 85 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1016 hPa | 96 % | 12 °C | 58 % | 0% | 0% | 1% | 57% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 25 °C |
1,9 mm | 0.2 m/s1 km/h južný |
1014 hPa | 28 % | 6 °C | 15 % | 0% | 0% | 10% | 5% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 22 °C 20 °C |
0,2 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1012 hPa | 37 % | 7 °C | 79 % | 0% | 0% | 32% | 72% | |
Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,6514; -101,9544
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 229
Nadmorská výška: 2181 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- General Pánfilo Natera, General Pánfilo Natera
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro), Mexiko. Predpoveď počasia Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia Aurelio Pámanes Escobedo (El Socorro)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 19:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 13:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 19:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:03 | 23.05.2026 01:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |