Počasie Colonia las Flores dnes
| 19 °C | 21 °C | 16:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 18:00 | |
| 16 °C | 18 °C | 20:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 22:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:04
PO HODINÁCH
západ slnka 19:04
Predpoveď počasia Colonia las Flores 27. máj 2026
Cez deň od rána hmla, poludnie silný dážď, večer oblačno. Najvyššia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 7,9 mm. V noci hmla. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Colonia las Flores, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| hmla | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 95 % | 14 °C | 95 % | 51% | 56% | 0% | 87% | |
| 01:00
09:00
| hmla | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 14 °C | 99 % | 52% | 59% | 0% | 98% | |
| 02:00
10:00
| hmla | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 14 °C | 100 % | 60% | 66% | 0% | 100% | |
| 03:00
11:00
| hmla | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 14 °C | 90 % | 78% | 80% | 0% | 55% | |
| 04:00
12:00
| hmla | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 85% | 85% | 0% | 96% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 99 % | 13 °C | 97 % | 83% | 83% | 0% | 82% | |
| 06:00
14:00
| hmla | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 99 % | 13 °C | 96 % | 85% | 85% | 0% | 75% | |
| 07:00
15:00
| hmla | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 93% | 92% | 0% | 96% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 86 % | 16 °C | 93 % | 1% | 1% | 0% | 93% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 71 % | 15 °C | 98 % | 0% | 4% | 1% | 98% | |
| 10:00
18:00
| dážď | 22 °C 23 °C |
0,3 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 64 % | 15 °C | 99 % | 0% | 24% | 16% | 99% | |
| 11:00
19:00
| dážď | 22 °C 23 °C |
0,4 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 64 % | 15 °C | 100 % | 0% | 67% | 14% | 100% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 22 °C 23 °C |
0,6 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 65 % | 15 °C | 100 % | 0% | 82% | 10% | 98% | |
| 13:00
21:00
| dážď | 23 °C 25 °C |
0,7 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 65 % | 16 °C | 95 % | 0% | 60% | 14% | 87% | |
| 14:00
22:00
| silný dážď | 21 °C 23 °C |
3,4 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 76 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 84% | 82% | |
| 15:00
23:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
1,4 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1014 hPa | 93 % | 17 °C | 99 % | 17% | 86% | 15% | 89% | |
| 16:00
00:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
0,4 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 90 % | 17 °C | 91 % | 0% | 27% | 7% | 86% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 21 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 87 % | 17 °C | 98 % | 0% | 3% | 5% | 98% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
0,3 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1014 hPa | 88 % | 16 °C | 99 % | 0% | 58% | 4% | 97% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1014 hPa | 95 % | 16 °C | 79 % | 0% | 0% | 6% | 78% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 15 °C | 96 % | 20% | 26% | 3% | 96% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 15 °C | 75 % | 1% | 2% | 2% | 74% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 14 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 14 °C | 38 % | 3% | 3% | 0% | 35% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 14 °C | 33 % | 7% | 8% | 0% | 28% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 14 °C | 26 % | 5% | 5% | 0% | 21% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 95 % | 13 °C | 11 % | 4% | 4% | 4% | 3% | |
| 03:00
11:00
| hmla | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 95 % | 13 °C | 32 % | 29% | 31% | 0% | 2% | |
| 04:00
12:00
| hmla | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 13 °C | 46 % | 43% | 45% | 0% | 1% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 13 °C | 70 % | 70% | 70% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| hmla | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 12 °C | 78 % | 79% | 78% | 1% | 0% | |
| 07:00
15:00
| hmla | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 14 °C | 53 % | 48% | 50% | 7% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 15 °C | 6 % | 1% | 1% | 4% | 0% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 62 % | 14 °C | 25 % | 0% | 0% | 25% | 0% | |
| 10:00
18:00
| silné dažďové prehánky |
23 °C 24 °C |
1,3 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 58 % | 14 °C | 7 % | 0% | 2% | 3% | 3% | |
| 11:00
19:00
| silné dažďové prehánky |
21 °C 22 °C |
1,3 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 72 % | 15 °C | 62 % | 0% | 50% | 15% | 18% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
23 °C 25 °C |
1,2 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 68 % | 16 °C | 58 % | 0% | 8% | 11% | 51% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 21 °C 23 °C |
0,5 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1015 hPa | 76 % | 16 °C | 43 % | 0% | 10% | 15% | 32% | |
| 14:00
22:00
| silné dažďové prehánky |
23 °C 24 °C |
1,3 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 64 % | 16 °C | 45 % | 0% | 10% | 34% | 8% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 20 °C 22 °C |
0,6 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 83 % | 16 °C | 66 % | 0% | 35% | 13% | 40% | |
| 16:00
00:00
| silné dažďové prehánky |
20 °C 22 °C |
1,1 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 83 % | 16 °C | 73 % | 0% | 61% | 29% | 18% | |
| 17:00
01:00
| dažďové prehánky | 19 °C 21 °C |
0,5 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1013 hPa | 89 % | 17 °C | 37 % | 0% | 21% | 14% | 9% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 88 % | 17 °C | 53 % | 0% | 34% | 16% | 16% | |
| 19:00
03:00
| slabé dažďové prehánky |
17 °C 19 °C |
0,2 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1014 hPa | 97 % | 16 °C | 32 % | 0% | 2% | 14% | 20% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 15 °C | 46 % | 0% | 6% | 24% | 27% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 15 °C | 57 % | 0% | 0% | 7% | 53% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 94 % | 14 °C | 68 % | 0% | 45% | 1% | 40% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 15 °C | 18 % | 0% | 6% | 0% | 10% | |
Colonia las Flores, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,1447; -98,7456
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 53
Nadmorská výška: 1524 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Malinaltepec, Malinaltepec
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia las Flores, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia las Flores.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia las Flores dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Colonia las Flores
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Colonia las Flores
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 13:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 19:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:22 | 27.05.2026 03:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |