Počasie Colonia las Flores vikend
Predpoveď počasia pre mesto Colonia las Flores na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
29. 5. |
Sobota
30. 5. |
Nedeľa
31. 5. |
Sobota cez deň zamračené, poludnie dažďové prehánky, večer oblačno. Nedeľa cez deň oblačno, poludnie dažďové prehánky, večer zamračené.
Piatok 29. máj
23 / 13°C
| 6.8 mm | 6 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Colonia las Flores, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 15 °C 16 °C |
0,6 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 98 % | 14 °C | 52 % | 0% | 5% | 36% | 26% | |
| 01:00
09:00
| slabé dažďové prehánky |
15 °C 16 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1016 hPa | 98 % | 14 °C | 14 % | 0% | 0% | 6% | 8% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 13 °C | 10 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 97 % | 13 °C | 3 % | 2% | 3% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 13 °C | 4 % | 4% | 4% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 12 °C | 3 % | 3% | 3% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 13 °C 13 °C |
1,2 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 95 % | 12 °C | 2 % | 2% | 2% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 23 °C 24 °C |
4,9 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 55 % | 13 °C | 55 % | 0% | 11% | 35% | 26% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 86 % | 16 °C | 28 % | 0% | 3% | 11% | 16% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 6% | 0% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
1,4 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 14 °C | 93 % | 0% | 93% | 1% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 24 °C |
2,8 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 68 % | 16 °C | 81 % | 0% | 66% | 47% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 87 % | 16 °C | 54 % | 0% | 38% | 10% | 18% | |
Colonia las Flores, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,1447; -98,7456
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 53
Nadmorská výška: 1524 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Malinaltepec, Malinaltepec
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia las Flores, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia las Flores.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia las Flores dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia las Flores
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 13:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 19:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 17:03 | 29.05.2026 04:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |