Počasie Colonia las Flores týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Colonia las Flores na tento a budúci týždeň.
Sobota 30. máj
22 / 15°C
| 4.3 mm | 7 km/h |
| 17 °C | 19 °C | 00:00 | |
| 15 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:05
PO HODINÁCH
západ slnka 19:05
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Colonia las Flores, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 6% | 0% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
1,4 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 14 °C | 93 % | 0% | 93% | 1% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 24 °C |
2,8 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 68 % | 16 °C | 81 % | 0% | 66% | 47% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 87 % | 16 °C | 54 % | 0% | 38% | 10% | 18% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,3 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1016 hPa | 97 % | 16 °C | 67 % | 0% | 61% | 3% | 13% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
1,7 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 14 °C | 95 % | 0% | 90% | 7% | 51% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 24 °C |
3,4 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 76 % | 17 °C | 81 % | 0% | 46% | 34% | 49% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 93 % | 17 °C | 93 % | 0% | 50% | 18% | 86% | |
Colonia las Flores, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,1447; -98,7456
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 53
Nadmorská výška: 1524 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Malinaltepec, Malinaltepec
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Colonia las Flores, Mexiko. Predpoveď počasia Colonia las Flores.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Colonia las Flores dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Colonia las Flores
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 13:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 19:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 17:55 | 30.05.2026 05:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |