Počasie Ejido Colonia Morelos dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ejido Colonia Morelos na 10 dní.
Piatok 1. máj
32 / 23°C
| 22.8 mm | 16 km/h |
| 24 °C | 28 °C | 01:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 13:00 | |
| 32 °C | 36 °C | 19:00 |
východ slnka 06:59
západ slnka 20:12
PO HODINÁCH
západ slnka 20:12
|
|
Predpoveď počasia Ejido Colonia Morelos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 24 °C 28 °C |
5,4 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1007 hPa | 85 % | 21 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 23 °C 27 °C |
0,8 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 91 % | 21 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 7% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 67 % | 21 °C | 100 % | 0% | 96% | 3% | 100% | |
| 19:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
32 °C 36 °C |
16,6 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1000 hPa | 53 % | 21 °C | 30 % | 0% | 0% | 3% | 28% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 21 °C 24 °C |
30,8 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 93 % | 19 °C | 100 % | 0% | 95% | 79% | 95% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 82 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 45% | 0% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 66 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 69% | 0% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1011 hPa | 55 % | 14 °C | 8 % | 0% | 6% | 2% | 0% | |
Ejido Colonia Morelos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 27,4500; -99,6500
Časová zóna: America / Matamoros
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 156 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Nuevo Laredo, Nuevo Laredo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ejido Colonia Morelos, Mexiko. Predpoveď počasia Ejido Colonia Morelos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ejido Colonia Morelos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ejido Colonia Morelos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:59 | 20:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:35 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:34 | 20:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:05 | 21:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:35 | 21:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:34 | 01.05.2026 06:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |