Počasie Ejido Colonia Morelos zajtra
| 26 °C | 31 °C | 09:00 | |
| 33 °C | 37 °C | 12:00 | |
| 37 °C | 40 °C | 15:00 | |
| 32 °C | 36 °C | 21:00 |
východ slnka 07:02
západ slnka 20:10
PO HODINÁCH
západ slnka 20:10
Predpoveď počasia Ejido Colonia Morelos 27. apríl 2026
Cez deň oblačno, poludnie slabé dažďové prehánky, večer polojasno. Najvyššia teplota 37 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm. V noci najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ejido Colonia Morelos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 80 % | 23 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 01:00
08:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 81 % | 23 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 02:00
09:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 84 % | 23 °C | 47 % | 0% | 0% | 0% | 47% | |
| 03:00
10:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 86 % | 23 °C | 4 % | 0% | 1% | 0% | 2% | |
| 04:00
11:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 89 % | 23 °C | 18 % | 0% | 4% | 0% | 14% | |
| 05:00
12:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 92 % | 23 °C | 45 % | 0% | 44% | 0% | 3% | |
| 06:00
13:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 93 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 3% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 91 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 89 % | 23 °C | 96 % | 0% | 96% | 0% | 0% | |
| 09:00
16:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 82 % | 22 °C | 64 % | 0% | 64% | 0% | 0% | |
| 10:00
17:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 72 % | 22 °C | 59 % | 0% | 59% | 0% | 0% | |
| 11:00
18:00
| polojasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 62 % | 22 °C | 36 % | 0% | 36% | 0% | 0% | |
| 12:00
19:00
| oblačno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 53 % | 22 °C | 60 % | 0% | 55% | 0% | 10% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 47 % | 21 °C | 57 % | 0% | 56% | 0% | 2% | |
| 14:00
21:00
| oblačno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 40 % | 20 °C | 57 % | 0% | 19% | 47% | 16% | |
| 15:00
22:00
| dažďové prehánky | 37 °C 40 °C |
0,5 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 37 % | 20 °C | 71 % | 0% | 31% | 47% | 25% | |
| 16:00
23:00
| zamračené | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 44 % | 20 °C | 96 % | 0% | 3% | 50% | 91% | |
| 17:00
00:00
| zamračené | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1006 hPa | 45 % | 21 °C | 100 % | 0% | 11% | 23% | 100% | |
| 18:00
01:00
| oblačno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 49 % | 21 °C | 75 % | 0% | 1% | 3% | 74% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 46 % | 20 °C | 10 % | 0% | 2% | 1% | 7% | |
| 20:00
03:00
| jasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1006 hPa | 49 % | 20 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 1% | |
| 21:00
04:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 53 % | 21 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 22:00
05:00
| jasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 54 % | 21 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 23:00
06:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 61 % | 22 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 65 % | 22 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 01:00
08:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 68 % | 22 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 02:00
09:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 70 % | 21 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 03:00
10:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 71 % | 21 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 04:00
11:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 74 % | 21 °C | 34 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 05:00
12:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 77 % | 21 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 06:00
13:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 81 % | 22 °C | 40 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 85 % | 22 °C | 66 % | 0% | 0% | 0% | 66% | |
| 08:00
15:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 83 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 09:00
16:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 77 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 10:00
17:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 68 % | 22 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 11:00
18:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 57 % | 22 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 12:00
19:00
| polojasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 46 % | 21 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 41 % | 20 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 14:00
21:00
| oblačno | 37 °C 40 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 38 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 15:00
22:00
| oblačno | 37 °C 40 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 37 % | 20 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 16:00
23:00
| oblačno | 38 °C 41 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 38 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 17:00
00:00
| oblačno | 37 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 40 % | 21 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
| 18:00
01:00
| zamračené | 37 °C 41 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h južný |
1006 hPa | 41 % | 21 °C | 100 % | 0% | 3% | 22% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1006 hPa | 41 % | 21 °C | 93 % | 0% | 2% | 25% | 93% | |
| 20:00
03:00
| oblačno | 36 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 43 % | 21 °C | 43 % | 0% | 0% | 1% | 42% | |
| 21:00
04:00
| polojasno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 45 % | 21 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 22:00
05:00
| polojasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 48 % | 20 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 23:00
06:00
| oblačno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 49 % | 19 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
Ejido Colonia Morelos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 27,4500; -99,6500
Časová zóna: America / Matamoros
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 156 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Nuevo Laredo, Nuevo Laredo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ejido Colonia Morelos, Mexiko. Predpoveď počasia Ejido Colonia Morelos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ejido Colonia Morelos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ejido Colonia Morelos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:02 | 20:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:36 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:37 | 20:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:09 | 21:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:39 | 21:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:52 | 27.04.2026 04:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |