Počasie Ejido Colonia Morelos týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Ejido Colonia Morelos na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
37 / 26°C
| 0.2 mm | 6 km/h |
| 29 °C | 32 °C | 01:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 35 °C | 39 °C | 13:00 | |
| 37 °C | 39 °C | 19:00 |
východ slnka 07:00
západ slnka 20:11
PO HODINÁCH
západ slnka 20:11
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ejido Colonia Morelos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 54 % | 19 °C | 55 % | 0% | 0% | 0% | 55% | |
| 07:00
14:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 79 % | 21 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 35 °C 38 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 40 % | 19 °C | 38 % | 0% | 0% | 0% | 38% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 37 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1005 hPa | 30 % | 16 °C | 48 % | 0% | 0% | 5% | 46% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 69 % | 21 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1008 hPa | 84 % | 21 °C | 100 % | 0% | 50% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 33 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 42 % | 18 °C | 75 % | 0% | 4% | 0% | 74% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 31 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 64% | 99% | |
Ejido Colonia Morelos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 27,4500; -99,6500
Časová zóna: America / Matamoros
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 156 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Nuevo Laredo, Nuevo Laredo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ejido Colonia Morelos, Mexiko. Predpoveď počasia Ejido Colonia Morelos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ejido Colonia Morelos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ejido Colonia Morelos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:00 | 20:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:35 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:35 | 20:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:07 | 21:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:37 | 21:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:44 | 29.04.2026 05:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |