Počasie El Aguacate, Tamaulipas dnes
| 24 °C | 25 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 21:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:14
PO HODINÁCH
západ slnka 19:14
Predpoveď počasia El Aguacate, Tamaulipas 17. máj 2026
Cez deň oblačno, poludnie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 2,3 mm. V noci dažďové prehánky. Najnižšia teplota 15 °C. Úhrn zrážok 1,6 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Aguacate, Tamaulipas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| hmla | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1013 hPa | 95 % | 16 °C | 38 % | 25% | 25% | 8% | 10% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1012 hPa | 97 % | 15 °C | 32 % | 20% | 20% | 5% | 10% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1011 hPa | 96 % | 15 °C | 16 % | 4% | 4% | 0% | 11% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1011 hPa | 95 % | 15 °C | 43 % | 2% | 2% | 0% | 42% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1011 hPa | 93 % | 14 °C | 58 % | 9% | 11% | 4% | 50% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1011 hPa | 92 % | 14 °C | 71 % | 23% | 25% | 4% | 60% | |
| 06:00
14:00
| hmla | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1010 hPa | 90 % | 13 °C | 73 % | 27% | 28% | 2% | 59% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1011 hPa | 80 % | 13 °C | 85 % | 7% | 7% | 0% | 84% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 60 % | 13 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 50 % | 13 °C | 62 % | 0% | 0% | 3% | 60% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 43 % | 13 °C | 46 % | 0% | 0% | 1% | 45% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 39 % | 12 °C | 43 % | 0% | 0% | 6% | 41% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 28 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1009 hPa | 36 % | 11 °C | 42 % | 0% | 0% | 7% | 39% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1008 hPa | 35 % | 12 °C | 66 % | 0% | 0% | 3% | 65% | |
| 14:00
22:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 29 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1008 hPa | 41 % | 13 °C | 73 % | 0% | 2% | 10% | 71% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 27 °C 28 °C |
0,4 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 47 % | 14 °C | 87 % | 0% | 0% | 3% | 86% | |
| 16:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 27 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1009 hPa | 51 % | 14 °C | 80 % | 0% | 0% | 11% | 78% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 54 % | 14 °C | 63 % | 0% | 0% | 10% | 59% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 54 % | 14 °C | 83 % | 0% | 0% | 3% | 83% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 71 % | 16 °C | 63 % | 0% | 0% | 14% | 57% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 86 % | 17 °C | 67 % | 0% | 8% | 9% | 57% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 92 % | 17 °C | 74 % | 0% | 37% | 10% | 53% | |
| 22:00
06:00
| dažďové prehánky | 19 °C 22 °C |
0,4 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 18 °C | 79 % | 0% | 76% | 14% | 3% | |
| 23:00
07:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
0,7 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 18 °C | 90 % | 5% | 89% | 2% | 11% | |
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 96 % | 17 °C | 85 % | 16% | 68% | 12% | 46% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1013 hPa | 96 % | 17 °C | 35 % | 16% | 21% | 14% | 5% | |
| 02:00
10:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
0,3 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 96 % | 16 °C | 89 % | 10% | 12% | 27% | 84% | |
| 03:00
11:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,7 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 97 % | 15 °C | 99 % | 53% | 53% | 51% | 97% | |
| 04:00
12:00
| dažďové prehánky | 16 °C 17 °C |
0,5 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 97 % | 15 °C | 47 % | 14% | 14% | 1% | 35% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1011 hPa | 97 % | 14 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1012 hPa | 95 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1012 hPa | 93 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 73 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 54 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 45 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 38 % | 12 °C | 20 % | 0% | 0% | 6% | 14% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 33 % | 11 °C | 18 % | 0% | 0% | 6% | 12% | |
| 13:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 28 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 37 % | 12 °C | 21 % | 0% | 0% | 3% | 18% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 28 °C 28 °C |
0,5 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 37 % | 12 °C | 65 % | 0% | 0% | 37% | 43% | |
| 15:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 24 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 48 % | 12 °C | 74 % | 0% | 11% | 24% | 61% | |
| 16:00
00:00
| slabý dážď | 24 °C 25 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 52 % | 13 °C | 96 % | 0% | 0% | 18% | 96% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1010 hPa | 47 % | 12 °C | 66 % | 0% | 0% | 6% | 64% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1010 hPa | 48 % | 13 °C | 23 % | 0% | 0% | 3% | 21% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 64 % | 14 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 73 % | 14 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 75 % | 14 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 22:00
06:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 19 °C |
0,2 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1014 hPa | 77 % | 14 °C | 16 % | 0% | 1% | 7% | 8% | |
| 23:00
07:00
| dažďové prehánky | 17 °C 18 °C |
0,3 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 85 % | 14 °C | 38 % | 0% | 34% | 14% | 1% | |
El Aguacate, Tamaulipas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 23,3313; -99,7644
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 530
Nadmorská výška: 1343 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Bustamante, Bustamante, Tamaulipas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Aguacate, Tamaulipas, Mexiko. Predpoveď počasia El Aguacate, Tamaulipas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Aguacate, Tamaulipas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre El Aguacate, Tamaulipas
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie El Aguacate, Tamaulipas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 19:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 20:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 06:23 | 17.05.2026 20:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |