Počasie El Aguacate, Tamaulipas pozajtra
Predpoveď počasia El Aguacate, Tamaulipas 19. máj 2026
Cez deň ráno slabé dažďové prehánky, dopoludnie oblačno, poludnie slabé dažďové prehánky. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 1,6 mm. V noci najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Aguacate, Tamaulipas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
16 °C 17 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 94 % | 15 °C | 80 % | 0% | 71% | 13% | 35% | |
| 01:00
09:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1017 hPa | 95 % | 15 °C | 88 % | 0% | 22% | 3% | 84% | |
| 02:00
10:00
| dažďové prehánky | 16 °C 17 °C |
0,4 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1016 hPa | 94 % | 15 °C | 72 % | 0% | 3% | 18% | 67% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 95 % | 15 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 92 % | 14 °C | 16 % | 0% | 0% | 16% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1013 hPa | 92 % | 13 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1013 hPa | 90 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 28 °C |
0,7 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 36 % | 11 °C | 41 % | 0% | 0% | 3% | 39% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1014 hPa | 66 % | 14 °C | 56 % | 0% | 0% | 0% | 56% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1018 hPa | 89 % | 14 °C | 71 % | 0% | 0% | 6% | 71% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 90 % | 10 °C | 51 % | 0% | 51% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 25 °C |
3,2 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 42 % | 11 °C | 50 % | 0% | 0% | 5% | 48% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 88 % | 15 °C | 78 % | 0% | 10% | 7% | 73% | |
El Aguacate, Tamaulipas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 23,3313; -99,7644
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 530
Nadmorská výška: 1343 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Bustamante, Bustamante, Tamaulipas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Aguacate, Tamaulipas, Mexiko. Predpoveď počasia El Aguacate, Tamaulipas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Aguacate, Tamaulipas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Aguacate, Tamaulipas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 19:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 20:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:34 | 19.05.2026 22:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |