Počasie El Aguacate, Tamaulipas vikend
Predpoveď počasia pre mesto El Aguacate, Tamaulipas na tento alebo budúci víkend.
Piatok 22. máj
26 / 14°C
| 17.6 mm | 7 km/h |
| 15 °C | 17 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 18:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 19:17
PO HODINÁCH
západ slnka 19:17
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia El Aguacate, Tamaulipas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silný dážď | 15 °C 16 °C |
9,5 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 95 % | 14 °C | 97 % | 0% | 95% | 66% | 16% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 14 °C 15 °C |
0,2 mm | 0.5 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 98 % | 13 °C | 32 % | 0% | 1% | 21% | 12% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 26 °C |
4,1 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 39 % | 11 °C | 17 % | 0% | 4% | 12% | 4% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
3,8 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 84 % | 15 °C | 64 % | 0% | 57% | 1% | 18% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 15 °C 16 °C |
1,9 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 96 % | 14 °C | 64 % | 0% | 0% | 23% | 54% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1014 hPa | 89 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
25 °C 25 °C |
5,5 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 42 % | 11 °C | 25 % | 0% | 3% | 19% | 7% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 23 °C 24 °C |
2,2 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1011 hPa | 52 % | 12 °C | 21 % | 0% | 0% | 10% | 11% | |
El Aguacate, Tamaulipas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 23,3313; -99,7644
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 530
Nadmorská výška: 1343 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Bustamante, Bustamante, Tamaulipas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Aguacate, Tamaulipas, Mexiko. Predpoveď počasia El Aguacate, Tamaulipas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Aguacate, Tamaulipas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Aguacate, Tamaulipas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 19:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 19:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 20:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 20:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:53 | 23.05.2026 01:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |