Počasie El Potrero dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Potrero na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
23 / 9°C
| 11.5 mm | 6 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 00:00 | |
| 9 °C | 9 °C | 06:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 18:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:05
PO HODINÁCH
západ slnka 19:05
|
|
Predpoveď počasia El Potrero, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1021 hPa | 90 % | 10 °C | 75 % | 0% | 28% | 0% | 66% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 9 °C 9 °C |
0,1 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
23 °C 22 °C |
9,4 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 38 % | 8 °C | 25 % | 0% | 3% | 21% | 3% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
2,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 82 % | 11 °C | 99 % | 0% | 5% | 97% | 89% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 95 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 13% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 11 °C 11 °C |
4,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 92 % | 9 °C | 8 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
17 °C 16 °C |
6,8 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 61 % | 9 °C | 61 % | 0% | 16% | 48% | 22% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 17 °C 17 °C |
3,3 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 63 % | 9 °C | 95 % | 0% | 10% | 35% | 92% | |
El Potrero, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,8033; -98,5658
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 11
Nadmorská výška: 2452 m
Administratívna časť:
- Estado de Hidalgo, Pachuca
- Tepeapulco, Tepeapulco
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Potrero, Mexiko. Predpoveď počasia El Potrero.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Potrero dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Potrero
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 19:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 19:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 20:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:51 | 22.05.2026 00:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |