Počasie El Potrero dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Potrero na 10 dní.
Pondelok 25. máj
22 / 10°C
| 0.2 mm | 1 km/h |
|
|
Predpoveď počasia El Potrero, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severný |
1018 hPa | 89 % | 10 °C | 85 % | 0% | 0% | 3% | 84% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 8 °C | 93 % | 0% | 26% | 0% | 91% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,2 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 42 % | 8 °C | 97 % | 0% | 2% | 9% | 97% | |
El Potrero, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,8033; -98,5658
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 11
Nadmorská výška: 2452 m
Administratívna časť:
- Estado de Hidalgo, Pachuca
- Tepeapulco, Tepeapulco
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Potrero, Mexiko. Predpoveď počasia El Potrero.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Potrero dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Potrero
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 19:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 19:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 20:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 13:42 | 25.05.2026 02:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |