Počasie Fernández, Coahuila dnes
Predpoveď počasia Fernández, Coahuila 26. apríl 2026
Cez deň oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 33 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 23 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Fernández, Coahuila, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 88 % | 22 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 90 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 90 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1004 hPa | 91 % | 21 °C | 86 % | 0% | 0% | 0% | 86% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 91 % | 21 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 92 % | 21 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 94 % | 21 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 94 % | 21 °C | 80 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 88 % | 22 °C | 69 % | 0% | 58% | 0% | 28% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 81 % | 22 °C | 54 % | 0% | 53% | 0% | 2% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 72 % | 22 °C | 50 % | 0% | 36% | 0% | 23% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 66 % | 22 °C | 59 % | 0% | 2% | 0% | 58% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 62 % | 23 °C | 50 % | 0% | 1% | 0% | 50% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 60 % | 23 °C | 83 % | 0% | 0% | 0% | 83% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 57 % | 22 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 55 % | 22 °C | 70 % | 0% | 2% | 22% | 61% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1003 hPa | 53 % | 22 °C | 100 % | 0% | 1% | 12% | 99% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1002 hPa | 55 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 2% | 100% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 60 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 84 % | 23 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 96 % | 22 °C | 64 % | 0% | 11% | 0% | 57% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1008 hPa | 60 % | 23 °C | 7 % | 0% | 4% | 0% | 2% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h východný |
1006 hPa | 57 % | 21 °C | 87 % | 0% | 0% | 3% | 87% | |
Fernández, Coahuila, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 28,2167; -100,4500
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 267 m
Administratívna časť:
- Estado de Coahuila de Zaragoza, Saltillo, Coahuila
- Guerrero, Guerrero, Coahuila
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fernández, Coahuila, Mexiko. Predpoveď počasia Fernández, Coahuila.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fernández, Coahuila dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Fernández, Coahuila
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Fernández, Coahuila
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 19:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 19:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:12 | 20:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:56 | 26.04.2026 03:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |