Počasie Fernández, Coahuila dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Fernández, Coahuila na 10 dní.
Piatok 1. máj
25 / 17°C
| 9.4 mm | 28 km/h |
| 22 °C | 25 °C | 00:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 06:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 18:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:16
PO HODINÁCH
západ slnka 19:16
|
|
Predpoveď počasia Fernández, Coahuila, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silný dážď | 22 °C 24 °C |
8,7 mm | 8.4 m/s30 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 90 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 19 °C 20 °C |
0,7 mm | 7.0 m/s25 km/h severný |
1013 hPa | 86 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 5% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severný |
1017 hPa | 61 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 92% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 53 % | 14 °C | 55 % | 0% | 50% | 26% | 3% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 80 % | 16 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 81 % | 14 °C | 87 % | 0% | 87% | 0% | 2% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 46 % | 12 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 46 % | 12 °C | 81 % | 0% | 53% | 75% | 0% | |
Fernández, Coahuila, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 28,2167; -100,4500
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 267 m
Administratívna časť:
- Estado de Coahuila de Zaragoza, Saltillo, Coahuila
- Guerrero, Guerrero, Coahuila
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fernández, Coahuila, Mexiko. Predpoveď počasia Fernández, Coahuila.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fernández, Coahuila dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fernández, Coahuila
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:38 | 13:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 20:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 20:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:39 | 01.05.2026 05:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |