Počasie Fernández, Coahuila zajtra
Predpoveď počasia Fernández, Coahuila 27. apríl 2026
Cez deň od rána oblačno, poludnie jasno, večer zamračené. Najvyššia teplota 31 °C. V noci najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Fernández, Coahuila, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 84 % | 23 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 96 % | 22 °C | 64 % | 0% | 11% | 0% | 57% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1008 hPa | 60 % | 23 °C | 7 % | 0% | 4% | 0% | 2% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h východný |
1006 hPa | 57 % | 21 °C | 87 % | 0% | 0% | 3% | 87% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 80 % | 23 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 84 % | 21 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,1 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 56 % | 23 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 34 °C 38 °C |
2,6 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 47 % | 20 °C | 98 % | 0% | 0% | 10% | 98% | |
Fernández, Coahuila, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 28,2167; -100,4500
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 267 m
Administratívna časť:
- Estado de Coahuila de Zaragoza, Saltillo, Coahuila
- Guerrero, Guerrero, Coahuila
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fernández, Coahuila, Mexiko. Predpoveď počasia Fernández, Coahuila.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fernández, Coahuila dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fernández, Coahuila
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 19:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 19:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:55 | 27.04.2026 03:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |