Počasie Guadalupe, Tlaxcala dnes
| 16 °C | 16 °C | 09:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 15:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 21:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 19:03
PO HODINÁCH
západ slnka 19:03
Predpoveď počasia Guadalupe, Tlaxcala 28. máj 2026
Cez deň oblačno, poludnie silné dažďové prehánky, večer polojasno. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 5,0 mm. V noci najnižšia teplota 11 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Guadalupe, Tlaxcala, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 94 % | 12 °C | 64 % | 0% | 0% | 31% | 62% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 93 % | 11 °C | 57 % | 0% | 0% | 41% | 43% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 92 % | 11 °C | 42 % | 0% | 0% | 28% | 23% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 90 % | 10 °C | 35 % | 0% | 0% | 32% | 5% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 90 % | 10 °C | 43 % | 0% | 0% | 36% | 10% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1017 hPa | 88 % | 9 °C | 18 % | 0% | 0% | 14% | 5% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1018 hPa | 84 % | 9 °C | 63 % | 0% | 0% | 63% | 0% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1018 hPa | 83 % | 10 °C | 61 % | 0% | 0% | 61% | 0% | |
| 08:00
16:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 76 % | 10 °C | 99 % | 0% | 0% | 99% | 0% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1019 hPa | 65 % | 9 °C | 58 % | 0% | 0% | 58% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 54 % | 9 °C | 22 % | 0% | 0% | 20% | 3% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 45 % | 8 °C | 18 % | 0% | 1% | 7% | 11% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 21 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 38 % | 7 °C | 52 % | 0% | 10% | 38% | 20% | |
| 13:00
21:00
| silný dážď | 20 °C 19 °C |
3,7 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1015 hPa | 49 % | 9 °C | 93 % | 0% | 10% | 85% | 54% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 18 °C 18 °C |
0,6 mm | 4.3 m/s15 km/h severozápadný |
1016 hPa | 69 % | 12 °C | 47 % | 0% | 0% | 38% | 18% | |
| 15:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 20 °C |
0,2 mm | 4.5 m/s16 km/h severný |
1014 hPa | 42 % | 8 °C | 33 % | 0% | 0% | 27% | 9% | |
| 16:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 20 °C |
0,2 mm | 4.3 m/s15 km/h severný |
1013 hPa | 42 % | 7 °C | 29 % | 0% | 0% | 18% | 13% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 19 °C |
0,2 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 45 % | 8 °C | 37 % | 0% | 6% | 32% | 7% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 46 % | 7 °C | 15 % | 0% | 0% | 7% | 8% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 7 °C | 18 % | 0% | 0% | 15% | 4% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 63 % | 8 °C | 10 % | 0% | 0% | 3% | 7% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 74 % | 9 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 79 % | 9 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1019 hPa | 82 % | 8 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
Zajtra, piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 83 % | 8 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 82 % | 7 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 83 % | 7 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1018 hPa | 84 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 82 % | 6 °C | 35 % | 34% | 35% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 84 % | 5 °C | 40 % | 37% | 39% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| hmla | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 84 % | 5 °C | 37 % | 35% | 36% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| hmla | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 74 % | 5 °C | 38 % | 31% | 38% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| hmla | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 72 % | 7 °C | 45 % | 33% | 45% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 65 % | 8 °C | 9 % | 7% | 8% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 49 % | 7 °C | 1 % | 1% | 1% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 31 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 24 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 29 % | 4 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 28 % | 4 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 26 % | 3 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 24 % | 2 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 27 % | 3 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 36 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 52 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 64 % | 8 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 73 % | 9 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 81 % | 9 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 84 % | 9 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
Guadalupe, Tlaxcala, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,3158; -97,6697
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2500 m
Administratívna časť:
- Estado de Tlaxcala, Tlaxcala, Tlaxcala
- El Carmen Tequexquitla, Tequixquitla, Tlaxcala
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Guadalupe, Tlaxcala, Mexiko. Predpoveď počasia Guadalupe, Tlaxcala.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Guadalupe, Tlaxcala dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Guadalupe, Tlaxcala
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Guadalupe, Tlaxcala
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 19:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 19:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 19:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 20:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 16:10 | 28.05.2026 03:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |