Počasie Guadalupe, Tlaxcala týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Guadalupe, Tlaxcala na tento a budúci týždeň.
Nedeľa 31. máj
24 / 9°C
| 0.2 mm | 4 km/h |
| 13 °C | 13 °C | 00:00 | |
| 9 °C | 9 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 18:00 |
východ slnka 05:51
západ slnka 19:05
PO HODINÁCH
západ slnka 19:05
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Guadalupe, Tlaxcala, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 77 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h východný |
1017 hPa | 92 % | 8 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1013 hPa | 27 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 23 °C 22 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 37 % | 7 °C | 22 % | 0% | 0% | 15% | 8% | |
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1018 hPa | 88 % | 13 °C | 39 % | 0% | 1% | 3% | 36% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 98 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 25% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 25 °C 23 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1013 hPa | 18 % | 0 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 37 % | 6 °C | 39 % | 0% | 0% | 20% | 23% | |
Guadalupe, Tlaxcala, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,3158; -97,6697
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2500 m
Administratívna časť:
- Estado de Tlaxcala, Tlaxcala, Tlaxcala
- El Carmen Tequexquitla, Tequixquitla, Tlaxcala
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Guadalupe, Tlaxcala, Mexiko. Predpoveď počasia Guadalupe, Tlaxcala.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Guadalupe, Tlaxcala dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Guadalupe, Tlaxcala
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
31. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:51 | 19:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 19:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 19:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 20:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.05.2026 18:49 | 31.05.2026 05:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |