Počasie Guadalupe, Tlaxcala pozajtra
Predpoveď počasia Guadalupe, Tlaxcala 30. máj 2026
Cez deň ráno hmla, dopoludnie polojasno, poludnie jasno. Najvyššia teplota 23 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 8 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Guadalupe, Tlaxcala, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 82 % | 8 °C | 7 % | 0% | 1% | 0% | 5% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 86 % | 8 °C | 30 % | 0% | 28% | 0% | 3% | |
| 02:00
10:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 90 % | 8 °C | 35 % | 34% | 35% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 92 % | 8 °C | 39 % | 35% | 39% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 7 °C | 45 % | 34% | 45% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 7 °C | 47 % | 34% | 47% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 7 °C | 48 % | 32% | 48% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 87 % | 7 °C | 48 % | 34% | 48% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 78 % | 8 °C | 46 % | 22% | 46% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 66 % | 9 °C | 17 % | 8% | 17% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1017 hPa | 52 % | 9 °C | 4 % | 2% | 4% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1015 hPa | 37 % | 6 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 32 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 33 % | 6 °C | 7 % | 0% | 0% | 2% | 4% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 77 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h východný |
1017 hPa | 92 % | 8 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1013 hPa | 27 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 23 °C 22 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 37 % | 7 °C | 22 % | 0% | 0% | 15% | 8% | |
Guadalupe, Tlaxcala, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,3158; -97,6697
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2500 m
Administratívna časť:
- Estado de Tlaxcala, Tlaxcala, Tlaxcala
- El Carmen Tequexquitla, Tequixquitla, Tlaxcala
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Guadalupe, Tlaxcala, Mexiko. Predpoveď počasia Guadalupe, Tlaxcala.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Guadalupe, Tlaxcala dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Guadalupe, Tlaxcala
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:51 | 19:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 19:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 19:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 20:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 17:55 | 30.05.2026 05:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |