Počasie Jesús Hiraldo Gallegos dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Jesús Hiraldo Gallegos na 10 dní.
Pondelok 25. máj
25 / 14°C
| 5.6 mm | 5 km/h |
| 18 °C | 19 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 18:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 19:16
PO HODINÁCH
západ slnka 19:16
|
|
Predpoveď počasia Jesús Hiraldo Gallegos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 68 % | 12 °C | 81 % | 0% | 0% | 65% | 48% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,2 mm | 0.1 m/s0 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 94 % | 13 °C | 98 % | 0% | 0% | 79% | 92% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 25 °C |
2,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 43 % | 11 °C | 19 % | 0% | 0% | 3% | 17% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 20 °C 21 °C |
3,4 mm | 5.6 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 74 % | 15 °C | 99 % | 0% | 3% | 59% | 97% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1017 hPa | 91 % | 14 °C | 92 % | 0% | 0% | 6% | 92% | |
Jesús Hiraldo Gallegos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,5514; -100,5917
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 36
Nadmorská výška: 1785 m
Administratívna časť:
- Estado de Guanajuato, Guanajuato, Guanajuato
- Apaseo el Grande, Apaseo el Grande
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jesús Hiraldo Gallegos, Mexiko. Predpoveď počasia Jesús Hiraldo Gallegos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jesús Hiraldo Gallegos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jesús Hiraldo Gallegos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 13:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 20:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 13:50 | 25.05.2026 02:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |