Počasie La Haciendita dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Haciendita na 10 dní.
Streda 20. máj
28 / 15°C
| 1.1 mm | 8 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 00:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 18:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 19:16
PO HODINÁCH
západ slnka 19:16
|
|
Predpoveď počasia La Haciendita, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 90 % | 15 °C | 39 % | 0% | 0% | 21% | 25% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 27 °C |
0,5 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1015 hPa | 31 % | 9 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,5 mm | 4.6 m/s17 km/h východný |
1013 hPa | 51 % | 12 °C | 48 % | 0% | 0% | 26% | 32% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1018 hPa | 82 % | 13 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 86 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 27 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 29 % | 8 °C | 17 % | 0% | 0% | 17% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,2 mm | 5.7 m/s21 km/h východný |
1011 hPa | 38 % | 9 °C | 31 % | 0% | 0% | 25% | 7% | |
La Haciendita, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,0611; -100,8931
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 353
Nadmorská výška: 1937 m
Administratívna časť:
- Estado de Guanajuato, Guanajuato, Guanajuato
- Dolores Hidalgo Cuna de la Independencia Nacional, Dolores Hidalgo, Guanajuato
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Haciendita, Mexiko. Predpoveď počasia La Haciendita.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Haciendita dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Haciendita
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:40 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 19:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:53 | 20.05.2026 23:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |