Počasie La Purísima, Coahuila dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Purísima, Coahuila na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
33 / 24°C
| 0.2 mm | 9 km/h |
| 27 °C | 30 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 32 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 19:19
PO HODINÁCH
západ slnka 19:19
|
|
Predpoveď počasia La Purísima, Coahuila, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 27 °C 30 °C |
0,1 mm | 5.8 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 70 % | 21 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 83 % | 21 °C | 99 % | 0% | 64% | 0% | 96% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 55 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 33 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1004 hPa | 40 % | 17 °C | 98 % | 0% | 3% | 7% | 98% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1008 hPa | 72 % | 20 °C | 31 % | 0% | 18% | 7% | 14% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,3 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1007 hPa | 80 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 37% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 29 °C 32 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 59 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 97% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 34 °C 35 °C |
1,5 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1000 hPa | 36 % | 17 °C | 16 % | 0% | 0% | 10% | 4% | |
La Purísima, Coahuila, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 27,9627; -101,2892
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 386 m
Administratívna časť:
- Estado de Coahuila de Zaragoza, Saltillo, Coahuila
- San Juan de Sabinas, San Juan de Sabinas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Purísima, Coahuila, Mexiko. Predpoveď počasia La Purísima, Coahuila.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Purísima, Coahuila dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Purísima, Coahuila
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 19:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 19:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 17:46 | 30.04.2026 05:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |