Počasie La Purísima, Coahuila dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Purísima, Coahuila na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
25 / 15°C
| 0.0 mm | 21 km/h |
| 18 °C | 17 °C | 00:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 23 °C | 18:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 19:21
PO HODINÁCH
západ slnka 19:21
|
|
Predpoveď počasia La Purísima, Coahuila, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1017 hPa | 59 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 76 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severný |
1017 hPa | 39 % | 9 °C | 68 % | 0% | 1% | 0% | 68% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 36 % | 8 °C | 87 % | 0% | 0% | 0% | 87% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 56 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 77 % | 10 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 36 % | 10 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 28 % | 9 °C | 58 % | 0% | 0% | 0% | 58% | |
La Purísima, Coahuila, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 27,9627; -101,2892
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 386 m
Administratívna časť:
- Estado de Coahuila de Zaragoza, Saltillo, Coahuila
- San Juan de Sabinas, San Juan de Sabinas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Purísima, Coahuila, Mexiko. Predpoveď počasia La Purísima, Coahuila.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Purísima, Coahuila dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Purísima, Coahuila
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 13:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 20:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 20:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 20:35 | 03.05.2026 07:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |