Počasie Las Esperanzas týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Las Esperanzas na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
30 / 25°C
| 0.0 mm | 30 km/h |
| 26 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 18:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:01
PO HODINÁCH
západ slnka 19:01
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Esperanzas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 93 % | 24 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 24 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 65 % | 23 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 81 % | 23 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 95 % | 24 °C | 78 % | 0% | 77% | 0% | 1% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 90 % | 23 °C | 99 % | 0% | 35% | 0% | 98% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 70 % | 23 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 99% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 83 % | 23 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
Las Esperanzas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,2472; -97,8264
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 9 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- San Fernando, San Fernando, Tamaulipas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Esperanzas, Mexiko. Predpoveď počasia Las Esperanzas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Esperanzas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Esperanzas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 13:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 19:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 19:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 20:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:35 | 29.04.2026 04:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |